#187Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 297 x 210 cmEstimate: € 260 / 300
#167Capodimonte“Visserskoppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Eduardo Tasca.
Couple de pêcheurs . Quelques sculptures de biscuit multicolore conçues par Eduardo Tasca.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 260 / 280 -
#367Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Un koro en pierre sculptée décorée de chiens et de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'un chien Fo et d'un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 28 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#37Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
#633Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
#65Een 18 K geelgouden ring.
#311Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
#562“Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Guerriers . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 14 x 44 cmEstimate: € 40 / 60