Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

Un tapis indien en laine noué à la main.
Dim. 365 x 250 cm
SKU: 2505210096.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.

    Un tapis persan en laine noué à la main et décoré de fleurs, d'oiseaux et de papillons.
    No longer available
    Dim. 500 x 350 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #187

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 297 x 210 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #595

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 72 x 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #594
    Not Under command -Meteorite

    Een scheepslantaarn van messing en koper.

    Lanterne de navire en laiton et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #252
    Gerard Hermans
    Period: 1901-1978

    “Kerkinterieur met zicht op de preekstoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Te restaureren.

    Intérieur d’église avec vue sur la chaire . Huile sur toile. Signée. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 60 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.

    Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm; Ø:38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #239

    “Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.

    Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.
    No longer available
    Dim. 66 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #451

    “Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #197

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #91

    “Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    Birdie . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #161

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.

    Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #441

    Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.

    Une boule de diable en ivoire antique sur un support.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een Thaise Boeddhabuste van brons.

    Un buste de Bouddha en bronze thaïlandais.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #363

    Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.

    Un crâne en fonte avec une mâchoire inférieure articulée
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More