Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

Un tapis indien en laine noué à la main.
Dim. 365 x 250 cm
SKU: 2505210096.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #96
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 297 x 210 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #184

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.

    Un tapis persan en laine noué à la main et décoré de fleurs, d'oiseaux et de papillons.
    No longer available
    Dim. 500 x 350 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #193
    H. Lebrun à St. Hubert

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast, versierd met bloementuilen en barokke motieven. Uurwerk met mooi bellenwerk. De wijzerplaat gemerkt. Omstreeks 1800. Vernis onderaan beschadigd en kleine herstelling aan een hoekje.

    Une horloge de grand-père avec un boîtier en chêne sculpté, décorée de hiboux fleuris et de motifs baroques. Mouvement avec beau système musical. Marque sur le cadran. Vers 1800. Vernis endommagé au fond et réparation mineure à un coin.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #106

    Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.

    Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.
    No longer available
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #545

    Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.

    Un plat de service rond en argent. Pas de poinçons, mais testé. 1170 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #347

    Een geuten kolenbak.

    Un seau à charbon.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #430

    Een lot 800‰ zilver, bestaande uit twee terrines, een Belgische kom met merk van Wolfers.

    Un lot de 800 ‰ d'argent, composé de deux terrines, un bol belge avec la marque Wolfers.
    No longer available
    Dim. 2970 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #486

    Een 22 K geelgouden munt. 10 Dollars Olympische spelen 1984. Met certificaat en in originele etui.

    Une pièce en or jaune 22 carats. Jeux Olympiques de 10 dollars 1984. Avec certificat et dans son écrin d'origine.
    No longer available
    Dim. 15 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #655

    Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.

    Un bac à charbon en fonte avec couvercle laqué vert.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    Capodimonte

    “Visserskoppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Eduardo Tasca.

    Couple de pêcheurs . Quelques sculptures de biscuit multicolore conçues par Eduardo Tasca.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #199

    “Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.

    Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #71

    De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.

    De Toqueville. Democracy in America . Ed. The World's Great Classics 1899. 2 vols.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More