Similar lots by type
-
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400 / 500 -
#490Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#506Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200 / 250 -
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#665Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Deux tapis pakistanais noués à la main.No longer availableDim. 179 x 126 & 181 x 137 cmEstimate: € 30 / 40 -
#435Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 330 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 200 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#565SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180 / 240 -
#516HerekeEen handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400 / 600 -
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80 / 100 -
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60 / 100 -
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Un tapis persan noué main, laine sur coton.No longer availableDim. 380 x 280 cmEstimate: € 200 / 240 -
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120 / 200 -
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#574Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#617Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).
Une paire de lampes à huile en poterie japonaise et cuivre. L'une avec verre de lampe, l'autre convertie à l'électricité. H. 37 cm (pied).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#680Een smeedijzeren paraplustaander.
Un porte-parapluie en fer forgé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#436Colt - Special CombatEen CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#633Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Une paire d'assiettes décoratives européennes en porcelaine avec un décor romantique au centre et l'aile avec des motifs dorés sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Een Tibetaanse thangka.
Un thangka tibétain.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
Une vieille balance médicale en métal peint en blanc.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#182Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#523Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#54Freddy Reynaert“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444René CarcanPeriod: 1925-1993“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130 / 150

