#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#450Bachtiar
#574
#515Sarouk
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#500
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#565Sarouk
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240
Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
Un lot de 58 carreaux de cheminée ignifugés en trois motifs.No longer availableDim. 11,3 x 11,3 cmEstimate: € 50/80 -
#75
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650/700 -
#668Meridian, Switzerland
Een kompas in kokertje.
Une boussole dans un tube.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#51
Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#9
#292
“Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).
Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).No longer availableDim. h: 43 & 53 cm (stolp)Estimate: € 80/100 -
#29Angelo VadalaPeriod: °1940
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#7
Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
#238Capodimonte
Le Chasseur. Une sculpture en biscuit multicolore sur un socle en bois. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120