Similar lots by type
-
#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
Un tapis oriental noué à la main en laine et soie.No longer availableDim. 187 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 161 x 122 cmEstimate: € 60/100 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250/300 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
Un coureur pakistanais en laine noué à la main. Quelques traces d'usure.No longer availableDim. 310 x 78 cmEstimate: € 60/100 -
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100/160 -
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 125 cmEstimate: € 40/60 -
#539Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table en laine orientale noué à la main.No longer availableDim. 240 x 82 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
Deux tapis turcs différents noués à la main.No longer availableDim. 165 x 88 & 143 x 112 cmEstimate: € 35/45 -
#686
Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30/50 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 215 cmEstimate: € 200/240 -
#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#475Nain
Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
Carpette persane en laine et soie.No longer availableDim. 115 x 78 cmEstimate: € 80/100 -
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.No longer availableDim. 305 x 222 cmEstimate: € 200/300 -
#516Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 330 x 260 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#423
Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35/50 -
#368
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30/50 -
#251Van Duijn
Een paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120/140 -
#535
Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
Bureau design vintage laqué blanc avec caisson à tiroirs.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#607
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/100 -
#122Henry Schouten
“Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.
“Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.No longer availableDim. 145 x 160 cmEstimate: € 400/600 -
#617
Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#255Juvenia, Bruxelles
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
Un mannequin antique sur un socle en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80/100 -
#263
Twee meerkleurig porseleinen beeldjes. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux figurines en porcelaine multicolore. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. H. 14 & 12 cmEstimate: € 65/80 -
#379
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#282M. Sannen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée '52.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#205Lalique, France
Een galopperend paard van gesatineerd kristal. Gemerkt. In originele doos.
Un cheval au galop en cristal satiné. Signé. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 60/80