#436
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
#506Goum
#689
#698
#691
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#566
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#341
Un chauffe-pieds rond en bois de noyer tourné. XIXème siècle. Sans réchaud.No longer availableDim. H. 15, Ø 23 cmEstimate: € 20/30 -
#662
Deux mandalas à la gouache peints à la main sur soie. Un avec des dégâts d'eau.No longer availableDim. 60 x 42 & 34 x 27 cmEstimate: € 60/80 -
#185
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de brillants d'un poids total de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 1500/1600 -
#58
#136
#669
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
#304Pierre Dyckmans
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300/400 -
#193
#485
#429Luce Versluys
“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#253
Six cuillères à glace et six fourchettes à dessert en argent martelé et gravé. Poinçon hollandais, les cuillères également Van Kempen Voorschoten.No longer availableDim. 190 gEstimate: € 90/120