#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#56HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
Carpette Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 187 x 128 cmEstimate: € 30 / 50
#517Een lot oud speelgoed, bestaande uit knuffeldieren, poppen, poppenstoeltjes, twee miniatuur theeserviesjes van porselein, een kinder filterset van Melitta, en een miniatuur naaimachine.
Lot de jouets anciens dont ours, poupées, chaises de poupées, deux services à thé miniature, une garniture Melitta miniature et une machine à coudre miniature.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV et repose-pied assorti.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#357Een mosterdpotje van meerkleurig porselein in de vorm van een dame met twee schaaltjes voor peper en zout. Eerste helft XXe eeuw.
Moutardier en porcelaine polychrome en forme d’une femme tenant deux coupes pour sel et poivre. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#39Monzeur“Zeilboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#634Een gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Decor van kostbaarheden op een tafel. Medio XXste eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor des antiquités chinoises. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#596Een tweedelige buffetkast van zwartgepatineerd hout, versierd met galerijtjes en spiegel in de geest van Napoleon III.
Buffet à deux corps en bois noirci décoré de galeries et d’une glace. Napoléon III.No longer availableDim. 235 x 107 x 47 cmEstimate: € 180 / 220 -
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200