Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
Dim. 200 x 130 cm
SKU: 2806160629.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #629
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 64 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #637

    Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.

    Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #588
    Kaisari

    Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.

    Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 182 x 129 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #775

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 153 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #750

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #745

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 358 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #735
    Mori Yomud

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 185 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #396
    Bokhara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 160 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een Oosters zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 170 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #755

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 165 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #392

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 330 x 230 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #156

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #770

    Een handgeknoopt wollen Morilopertje.

    Couloir Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #655
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 391 x 307 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #765

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.
    No longer available
    Dim. 192 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #582
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Carpette persane en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #706

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.

    Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 200 x 107 & 190 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #516
    Meshed

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 302 cm
    Estimate: € 500 / 900

Other lots in this auction

  • #670

    Een opgezette kop van een reebok.

    Tête d’un chevreuil empaillée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615
    Joop

    Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes

    Dix-sept petits et deux grands foulards.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #169
    Jan Van Puyenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Binnenerf met kip.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Basse cour à la poule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #216

    Een paar buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout. Onderaan twee laden boven twee paneeldeurtjes naast een grote en bovenaan twee paneeldeuren boven een grote met spiegeltjes.

    Quelques meubles à deux corps. En dessous deux tiroirs, en haut deux portes avec miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 269 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #419

    Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.

    Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #492

    “Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206
    Gebr. Petzina Hofpianofabriken, Schwerin

    Een zwartgelakte kwartvleugelpiano in goede staat en gestemd. Noord-Duitse makelij.

    Piano à quart queue. En bon état. Fabrication Nord Allemagne.
    No longer available
    Estimate: € 3000 / 4500
  • #543

    Een ronde vaas van meerkleurig aardewerk met poëtische geschriften in cartouches. Medio XXe eeuw.

    Vase rond en faïence polychrome aux écritures poétiques en cartouches. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #19

    Lot van vijf grafische werken. Vier etsen en een gravure van Mechelen.

    Lot de cinq gravures. Quatre eaux fortes et une gravure de Malines.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #621

    Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.

    Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #572
    Ichiyosai Kuniyoshi
    Period: 1768 - 1828

    “Geknielde Ronin” & “Gevecht van een Ronin” Twee oude Japanse houtsneden uit de reeks “De 47 Ronin”. Gesigneerd.

    “Ronin agenouillé” et “Combat d’un Ronin” Deux gravures sur bois japonaises anciennes de la série “les 47 Ronine”. Signées.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More