#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#655SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#455Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#735Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#835KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#782Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#425Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#806Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#825Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#405Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#435Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#575KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#809Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#323Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
#834Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
#369Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.
Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#176Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
#60Een 18 karaats roze en wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 3,35 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#663Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200