Similar lots by type
-
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.No longer availableDim. 97 x 60 cmEstimate: € 200/220 -
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30/50 -
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120/200 -
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis népalais en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#565Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 200 x 115 cmEstimate: € 120/200 -
#450Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400/500 -
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 258 x 138 cmEstimate: € 60/100 -
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 355 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 215 x 215 cmEstimate: € 200/240 -
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.No longer availableDim. 160 x 106 cmEstimate: € 200/250 -
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30/50 -
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 120/200 -
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Deux tapis pakistanais noués à la main.No longer availableDim. 179 x 126 & 181 x 137 cmEstimate: € 30/40 -
#574
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150/200 -
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400/600 -
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 98 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Un tapis persan noué main, laine sur coton.No longer availableDim. 380 x 280 cmEstimate: € 200/240 -
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 260 cmEstimate: € 120/200 -
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis chinois en laine noué à la main.No longer availableDim. 330 x 300 cmEstimate: € 200/300 -
#605
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#675Beshir
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Un tapis en laine afghane noué à la main.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 40/50 -
#474Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld
“Tithonos”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 2/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Tithonos. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23 K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 2/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 150/220 -
#104
“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/180 -
#356
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableDim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#390
Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#260
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2,10 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700/1900 -
#219
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#433
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral noir et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/340 -
#214
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.
Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 750/800 -
#654
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#593
Een zware vaas van blauw glas.
Un vase en verre bleu épais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#305
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 300/350