Other lots by Yastik
#204Frans Van Tongerloo
“Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.
"Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.No longer availableDim. 34 x 28cmEstimate: € 150/250 -
#561Bidjar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#362
“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
“Father with corpus”. A painting, oil on metal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#456Shirvan
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#16
Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#71
An oeil de boeuf wall clock with very beautiful decoration in marquetry, crack in the dial.No longer availableDim. 62 x 51 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#399Bogaert
#214
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
#336
Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
#631
#610
#131
‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.
'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.No longer availableDim. 27 x 42 x 25 cmEstimate: € 300/400