#582GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#629Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#396BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#156Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#594GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#706Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#745Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#735Mori YomudEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#655HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#399Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#765Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
#392Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40 / 50
#337Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#357Een boek over M. I. Hummel. 1990.
Livre traitant M.I. Hummel. 1990.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#533Een Perzisch miniatuur van een Perzische danseres. Safavidische dynastie XVIIe eeuw.
Miniature persane représentant une danseuse. Dynastie des Safavides du XVII siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 420 / 460 -
#68Capodimonte“Musicerend meisje en een jongen”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
#793Koffie-en theeservies van polychroom porselein: koffie-en theepot, suikerpot, melkpot (schade aan rand), tien koppen en twaalf schoteltjes. Stencildecor van engeltjes. Omstreeks 1900.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome: théière, cafetière, sucrier, pot à lait (dégât au bord), dix tasses et douze soucoupes. Décor imprimé d’angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#509Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre et sage sur animal fabuleux chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#597DelvauxEen zwart lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#528Een olielamp van opaalglas met een handgeschilderd disteldecor op een marmeren zuiltje met bronzen voet. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#271Een koffiekan van verzilverd metaal. Empirestijl. Drie gebogen pootjes, tuit in de vorm van een dierenkop. Houten handvat. Omstreeks 1900. Scharnier van het deksel te herstellen.
#137Een bronzen paard met kar.
Cheval et char en bronze.No longer availableDim. L 38 cmEstimate: € 60 / 100