Similar lots by type
-
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400 / 600 -
#750
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20 / 40 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220 / 240 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60 / 100 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40 / 80 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30 / 40 -
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500 / 900 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100 / 180 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#88Volkstedt (?)
Een milieu de table van meerkleurig porselein in de vorm van een mandje, gedragen door drie putti. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
Milieu de table en porcelaine polychrome en forme d’une corbeille portée par trois putti. Marque sous la base. Vers 1930.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141
“Merrie met veulen”. Een groep van donkergepatineerd brons op een sokkel van arduin en onyx. Naar een werk van P.J. Mène.
“Jument et son poulain”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille et onyx. D’après une oeuvre par P.J.Mène.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281
Een kleine amfoor. Bodemvondst uit de baai van Napels.
Petite amphore. Pièce de fouille de la baie de Naples.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#129Beaufort
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366
Een klein boekenkastje van gesculpteerd eikenhout.
Petite bibliothèque en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#268
“Jongen”. Een beeldje van latoen op pijpaarde.
“Garçon”. Statuette en laiton sur terre de pipe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163Turn Wien
Een paar sierkruikjes van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor naar ontwerp van Ernst Wahliss. Oostenrijk, omstreeks 1900.
Paire de cruches décoratives en porcelaine polychrome à décor de fleurs peint à la main d’après Ernst Wahliss. Autriche, vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38
Scheepskompas van metaal in oorspronkelijk kistje. Saura Keiki.
Boussole de bateau en métal dans le coffet d’origine. Marque Saura Keiki.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#96
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade, op basis van een bidet.
Petit meuble en chêne avec porte et tiroir, à base de bidet.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 20 / 30 -
#383Boch La Louvière
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60