#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80 / 120
#538LimogesEen dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Une potiche en porcelaine polychrome, décor Imari. Marque à la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#337Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
#683Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
#584Corneille.“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300 / 350 -
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#124R. B...“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Handtekening vergaan.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signature éffacée par le temps.No longer availableDim. 74 x 94 cmEstimate: € 50 / 100 -
#559“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#44Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Bateaux sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100 / 140 -
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800 / 2000