Similar lots by type
-
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 120 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432ShirazEen handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Un tapis Perse noué main, dessin de lion.No longer availableDim. 115 x 113 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 223 cmEstimate: € 240 / 280 -
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à / 70 -
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main. Usagées.No longer availableDim. 207 x 131 & 158 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 216 x 182 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot comprenant trois carpettes nouées main.No longer availableDim. 198 x 53; 119 x 72 & 172 x 88 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 199 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 110 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#574TabrizEen antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis Perse antique en laine noué main.No longer availableDim. 290 x 207 cmEstimate: € 160 / 200 -
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 220 / 260 -
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#478Een lot van acht kleine vaasjes van Chinees en Japans porselein en aardewerk.
Lot de huit petits vases en porcelaine et faïence de Chine et du Japon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#23Een paar boekensteunen van groen marmer, versierd met bronzen kalkoenen.
Paire de serre livres en marbre vert décorées de dindons en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#558Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.
Trois vases en porcelaine de Chine. Deux semblables aux décors polychromes de fleurs stylisées, différentes marques sous la base et hauteurs différents (le plus grand avec les caractères de Yong-Tcheng, l’autre avec une marque sigilaire référant au même empereur). Le troisième avec un décor baroque d’esprit Canton rehaussé en blanc. Marque sous la base en rouille et or.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#764Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Boîte en bois décorée d’une et quatre petites icônes diverses. Travail récent.No longer availableDim. ± 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#14Gabrielle Claessens“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Nature morte aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een paar duivensport constateurs.
Deux enregistreurs.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#177“Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 500 / 700 -
#261Dubois.Een grote en een kleine amfoorvaas van meerkleurig Belgisch aardewerk. De grote met een decor van een Griekse krijger en de andere met een wapenschild. Beide gemerkt onderaan. De grote met een kleine schilfer aan de voet.
Un grand et un plus petit vase de forme amphore en faïence polychrome belge. Le plus grand à décor d’un guerrier grec et l’autre d’un écusson. Marques sous les bases. Eclat à la base du plus grand vase.No longer availableDim. h: 62 & 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332Constant Simon“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘22.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#747Een lot van 37 strips, waaronder Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers enz.
Un lot de 37 bandes dessinées dont Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60

