Similar lots by type
-
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40/80 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500/900 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60/80 -
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150/250 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30/40 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#396Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40/60 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60/100 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120/200 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#750
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20/40 -
#392
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#222
Een zevendelig tuinstel van gietijzer.
Un set de jardin en fonte, 7 pièces.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#184
“Schilderij”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Tableau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/150 -
#394Val St. Lambert
Drie paar kandelaars van deels gesatineerd glas, gedragen door een beeltenis van het Heilig Hart. Twee gemerkt.
Trois paires de candélabres en verre partiellement satiné portés par une statuette du Sacré Coeur. Deux avec marque.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#522Tony-Luc Blickx
“Naakt”. Krijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1971.
“Nu”. Craie sur papier. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#6
Een eendeurs bijzetmeubeltje met mahoniehoutfineer.
Meuble d’appoint à une porte en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 20/30 -
#358
Een karafje met bolvormig dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#345
Offerblok van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Boîte offertoire en chêne sculpté de style gothique.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 40/50 -
#686Meshed
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een uitzonderlijk decor van vazen. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
Tapis persan en laine à décor exceptionnel de vases. Signé. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 390 x 295 cmEstimate: € 600/1000 -
#41
Een plaquette met een liggende panter van brons naar aanleiding van het 100-jarig bestaan van het ‘Sächsischer Kunstverein’.
Plaquette d’un panthère couché en bronze, faite à l’occasion du centenaire du “Sächsischer Kunstverein”.No longer availableDim. ø: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#307
Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#702
“Voor de jacht” & “Paard in de stal”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd, waarbij de eerste Fr. Maas.
“Avant la chasse” et “Cheval dans l’étable”. Huile sur toile. Les deux signées, dont une par Fr. Maas.No longer availableDim. 60 x 80 & 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#247
“Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.
“Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 180/240