#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#539NainEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#456Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#666Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#376Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#529Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#475NainEen handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
#636Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#446Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 215 cmEstimate: € 200 / 240
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
#167“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti.
#491Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240 / 280 -
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#532Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#141Een gevarieerd lot massief zilver: een taartschep in Lodewijk XV-stijl. Franse keur, 1e gehalte, Orfèvrerie Maillet, begin XXste eeuw. Een eierdopje. Belgische keur 800/1000. En een ander. Belgische keur, 800/1000, Wolfers. Een cilindrisch doosje met schroefdop. Hollandse keur en J.D. Een bekertje (geblutst), D. & Cie. Twee etuis met eierdop en lepel. Franse keur, 2e gehalte en Wolfers en Duits 800/1000. Etui van Ruys met geboortekopje en -schotel. Frans 1e gehalte en D.P. Paris. Vier lepels en (..)
Lot varié en argent massif : une pelle à tarte de style Louis XV. Poinçon français premier titre, Orfèvrerie Maillet, début XXe siècle. Un coquetier. Poinçon belge 800/1000. Et un autre. Poinçon belge, 800/1000, Wolfers. Une boîte cylindrique avec bouchon à vis. Poinçon hollandais et JD. Une tasse (émoussée), D. & Cie. Deux étuis avec coquetier et cuillère. Poinçon français, deuxième montant et Wolfers et allemand 800 /1000. Etui de Ruys avec tasse et soucoupe de naissance. 1ère quantité françai(..)No longer availableDim. brut 1193,72 gEstimate: € 500 / 600 -
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80 / 100