#756Mori
Een handgeknoopte loper.
#780
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#676
#386
Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#766
#744Krachi
#666Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#746
Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
#536
#396
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#376
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
#372
“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#36
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#416
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#726Milas
Een handgeknoopte Turkse kelim van wol.
#466
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#770
#336
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#776Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#680Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160
#368
Een geelkoperen samovar, gemerkt Nizni-Novgorod 1896.
#582Alice Frey
#441
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
#124Henri Van Seben
#461
Bouddha assis en bois et plâtre doré, avec incrustations de verre coloré. Quelques petits dégâts. Travail Birman du XVIIe siècle (selon un certificat l’accompagnant).No longer availableDim. 134 x 93 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#827
Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Licht afwijkende modellen, waarbij eentje met een voetbankje. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Modèles légèrement différents, l’un accompagné d’un repose pieds. Tapisserie usée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#192Edward Van Esbroeck
#390Lavannes Watch Co
Een lot van vier oude zakhorloges met gegraveerde zilveren kast. 800‰.
#618
Een partij Belgische postzegels in 5 albums, waarvan 4 Davo: alle uitgiftes postfris van 1992 tot en met 2016. Ook vellen en blokjes.
Collection de timbres postes belges dans cinq albums dont 4 Davo: toutes les éditions non oblitérées de 1992 à 2016. Ainsi que des blocs et des feuilles.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#590Swarovski
#587
Een partij diverse postzegels in 11 albums. 1. Zo goed als leeg album, Europa XIXde eeuw, interessant document maar in slechte staat. 2. Varia Duitsland en Groot-Brittannië. 3. Varia U.S.A., Canada e.a. 4. België omstreeks 1970. 5. Varia Frankrijk en Nederland. 6. België omstreeks 1980, enkele eerstedaguitgaven. 7. Tonga e.a. (Scouting), enkele Belgische e.a. 8. Oostenrijk. 9. België, jaren 70. 10. België, jaren 60. 11. Scouting 1960-1974. Evenals talrijke dozen met losse zegels, gefrankeerde ka(..)
Collection de timbres postes dans 11 albums. 1. Un album presque vide Europe XIXe siècle. Intéressant document mais en mauvais état. 2. Allemagne et Grande Bretagne. 3. U.S.A., Canada e.a. 4. Belgique vers 1970. 5. France, Pays Bas. 6. Belgique vers 1980, quelques éditions premier jour. 7. Tonga e.a. (scouting), quelques belges e.a. 8. Autriche. 9. Belgique, années 70. 10. Belgique, années 60. 11. Scouting 1960-1974. Ainsi que plusieurs boîtes aux timbres dépareillés, cartes affranchies, édition(..)No longer availableEstimate: € 220 / 240