Similar lots by type
-
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250/300 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#209
Een Brussels wandtapijt met een pastoraal landschap in de geest van Adriaen Van de Velde. Einde XVIIe eeuw.
Un tapis mural de Bruxelles, paysage pastoral dans l’esprit de Adriaen Van de Velde. XVIIème siècle.No longer availableDim. 289 x 306 cmEstimate: € 3000/4000 -
#905
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#899
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300/500 -
#596330 x 210 cm
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200/220 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100/150 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30/50 -
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
Une carpette Caucase nouée main.No longer availableDim. 250 x 137 cmEstimate: € 80/100 -
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100/120 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250/300 -
#625Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300/500 -
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
Un tapis Kilim ancien. Restauration perse récente.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750/850 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 222 cmEstimate: € 300/500 -
#45
“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130/180 -
#846
Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#652
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400/600 -
#662
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#91
Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#116
Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren. Tijdperk Régence.
Un buffet à deux portes à moulures. Période Régence.No longer availableDim. 87 x 142 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#431
Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#888
Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
Un bureau en bois à trois tiroirs, pieds décorés de capitales dorés.No longer availableDim. 150 x 83 cmEstimate: € 250/400 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550/650 -
#545
“Voorstelling van een episode uit de Ramayana met Hanuman, de aapgod als hoofdfiguur”. Een groepje van fijn gesculpteerd been. Balinees werk.
Un groupe en os finement sculpté de Bali. Représentation d’une scène de la Ramayana avec Hanuman, le Dieu-Singe, comme acteur principal.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#653
Een Chinese porseleinen cache-pot met florale motieven en tekens.
Un cache-pot chinois, décoration de motifs à fleurs et signes.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 1300/1500 -
#552
“Barscène”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Scène de bar”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.No longer availableDim. h: 22,5 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80/120 -
#594
“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250/280 -
#562
“Baders aan zee”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Regaut.
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200/250