#366Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.
#600Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#771Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#500Een klein eikenhouten tafeltje met één lade.
Petite table en chêne à un tiroir.No longer availableDim. 51 x 77 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#550Een paar ronde hoge tafeltjes in Régencestijl met drie poten, bronsbeslag en een marmeren blad.
Paire de hautes tables rondes de style Régence sur trois pieds, montures en bronze en tablette en marbre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 400 / 420 -
#164“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#167“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
#100Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#13Een porseleinen tête à tête met polychroom landschapsdecor. Theepot (deksel manco), melkkan (schilfer aan de rand), twee koppen en twee schoteltjes. Niedervillers, eerste helft XIXde eeuw.
Tête à tête en porcelaine à décor polychrome de paysages. Théière (couvercle manque), pot à lait (éclat au bord), deux tasses et deux soucoupes. Niedervillers, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 40 / 50