#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#107Val Saint LambertEen coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
#598Een fijn gesculpteerd erotisch groepje. Japans werk.
Groupe érotique, finement sculpté. Travail japonais.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#495Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 180 / 240 -
#443G. Mairos“Shona Warrior”. Een buste van serpentijnsteen. Gesigneerd.
“Guerrier Shona”. Un buste en pierre serpentine. Signé.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#373Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.
Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#431Vijf borden in Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Cinq assiettes en porcelaine de Chine. Marquées au dos.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85 / 100