Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Ispahan

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 91 x 161 cm
SKU: 2501220465.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #335

    Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).

    Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).
    No longer available
    Dim. h: 19 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #357

    Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.

    Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #185

    Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.

    Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs de forme tonneau avec poignées et encadrements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 87 x 130 x 63 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.

    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
  • #221

    “Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #304

    “Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.

    «Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.
    No longer available
    Dim. 48 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.

    Deux chiens en bronze, un argenté.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #419

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #82
    G.A. Duquenne

    “Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    “Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #515

    Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.

    Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Salvador Dali

    “Flora Dalinea.” Een paar kleurenetsen. Beide genummerd 276/350.

    “Flora Dalinea.” Une paire d'eaux-fortes en couleurs. Toutes deux numérotées 276/350.
    No longer available
    Dim. 47 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #132

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Drie kleine restauraties.

    “Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Trois petites restaurations.
    No longer available
    Dim. 92 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More