Other lots in this auction
-
#535
Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
Bureau design vintage laqué blanc avec caisson à tiroirs.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#317
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#246
Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 14 karaats geelgouden schakelketting met hanger.
Collier à maillons en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 270/350 -
#109G.A. Duquenne
“Zicht op de Beerschotmolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1885.
Vue du Beerschotmolen. Huile sur toile. Signée et datée 1885.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#102Eloy
“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#107Val Saint Lambert
Een coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#327
Twee art deco brievenhouders, waarbij één met marmeren basis en één met onyx.
Deux porte-lettres art déco, un avec socle en marbre et un avec onyx.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#400
Een 18 K geelgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,15 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 400/450 -
#449
Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#58Eugène Polot
“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60/100 -
#634
“Vrouwelijk portret, 1916”. Een lithografie naar een werk van Amadeo Modigliani, uitgegeven door de Perna Art Studio in Milaan in 1979. Met certificaat op de verso. Genummerd 123/200.
“Portrait de femme, 1916”. Lithographie d'après une œuvre d'Amadeo Modigliani, publiée par le Perna Art Studio à Milan en 1979. Avec certificat au verso. Numérotée 123/200.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/160