Similar lots by type
-
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500 -
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#177“Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.
“Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#309J. Verbruggen“Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 100 -
#28Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#653Théodore Haviland, LimogesEen eetservies van Limogesporselein met een rozendecor met vergulde rocaillerand. Patent Porcelaine-Mousseline. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine de Limoges à décor de roses et à aile rocaille dorée. Patent Porcelaine-Mousseline. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#577Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
Sage avec enfant et bouc en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 400 -
#792Christaulin Aurelias Posivici“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
No longer availableDim. Ø: 35 cm -
#728Een replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Réplique d’une plaquette murale ancienne comme support de drapeau, inscrit “hofleverancier”.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 70 / 100 -
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#129Fr. De Roover“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#195Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant in peerslijp van +/- 0,30 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti d’un diamant en poire de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#575Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.No longer availableDim. 225 x 90 x 47 cmEstimate: € 80 / 100

