#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#533
Een Oosters wollen tapijt.
#531
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#523
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#483
#517Goum
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
#446Kelim
#536
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500
#50
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de petits brillants.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 350/450 -
#388
#679
#155
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300/1400 -
#379Unique Art MFG. Co, Inc.
Een opwindbare blikken clownwagen.
#348
#508
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
#540
Collier amethist en roze kwarts, een dubbele rij met ingewerkte hanger.
#149Romain Steppe
#319
#43
Gevarieerd lot bestaande uit een Oosterse granaatappel en peer versierd met gegraveerde personages, een geelkoperen doosje met gegraveerd en gedreven decor, een kohlrecipiënt van geëmailleerd koper, een condimentcilindertje van geel koper met vijf compartimenten, een bedevaartbeeldje van Maria met Kind, een bronzen onthaal plaquette voor de Expo ‘58, gedateerd 1957.
Lot varié composé d'une grenade et poire orientale à décor de caractères gravés, d'une boîte en laiton à décor gravé et repoussé, d'un réceptacle à khôl en cuivre émaillé, d'un cylindre à condiments en laiton jaune à cinq compartiments, d'une statuette de pèlerinage de la Vierge à l'Enfant, d'un bronze plaque de réception pour l'Expo '58, datée de 1957.No longer availableDim. H: 7-19 cmEstimate: € 60/100 -
#27Val Saint-Lambert
Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 30/45