Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje

Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje

Une carpette orientale en laine nouée main.
Dim. 143 x 106 cm
SKU: 2808180773.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #773
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #435

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.

    Une carpette Orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #825

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #455

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #735

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 303 x 242
    Estimate: € 100 / 140
  • #415
    Karadja

    Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #635

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.

    Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.
    No longer available
    Dim. 207 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #797

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #585

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 299 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #394

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 167 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #835
    Kazak

    Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.

    Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.
    No longer available
    Dim. 195 x 64 & 61 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #575
    Kayseri

    Een Turks kleedje met vijf mirhabs.

    Une carpette turque à cinq mirhabs.
    No longer available
    Dim. 140 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #842

    Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.

    Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.
    No longer available
    Dim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #806

    Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.

    Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim.
    No longer available
    Dim. 160 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #775
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 298 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 286 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #782

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #795
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #292
    Emile Verbrugge
    Period: 1856 - 1936

    “Oriëntaals straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Rue de village orientale”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    “Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.

    ”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #808

    Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.

    Un lot de pots de pharmacie anciens, dont cinq en porcelaine et un en verre.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #798
    Val St. Lambert

    Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #484

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening “Fangor 70”.

    “Composition”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Fangor 70”.
    No longer available
    Dim. 63 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Compositie met personages”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Kassimi”.

    “Composition aux personnages”. Huile sur toile. Porte une signature “Kassimi”.
    No longer available
    Dim. 64 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #817

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #396

    Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.

    Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #644
    M. Holstein - De Vos

    “Aardappelschilster bij de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    “L’éplucheuse de pommes de terre devant l’âtre”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Dim. 83 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.
    No longer available
    Dim. 226 x 211 x 86 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #382

    “De Heilige familie”. Een groep van gepolychromeerd plaaster. Onder glazen stolp.

    ”La Sainte famille”; Un groupe en plâtre polychrome. Sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More