#405
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#735
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#425
Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. 160 x 91 cmEstimate: € 30/40 -
#420
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#806
Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
#415Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#825
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#785
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#585
#435
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#394
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#635
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#575Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#795Gabbeh
#782
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#725
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
#455
#625Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#797
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#775Hamadan
#655Sabzavaar
#835Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#842
Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30/50
#583
#424Flor De Raet
“Intérieur de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#287Zenith, Le Locle
#547
“Geisha”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#76
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#320Delvaux, Bruxelles
Een lederen halsjuweel. Met stofzakje en in origineel etui.
#652
#703
“Cavalier à cheval”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 180/220 -
#769Bayel, France
#88
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een paar kommen van Imariporselein met een decor van bloemen en tuinzichten.
Deux bols en porcelaine Imari à décors de fleurs et jardins.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#674Marc VerstocktPeriod: 1930 - 2014
”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.No longer availableDim. 45 x 43 cmEstimate: € 80/100