#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#626IspahanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
#620NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#736Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#646Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676BelouchEen handgeknoopt Perzisch kleed met Soumakh-decor.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#706NaïnPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine et soie noué main.No longer availableDim. 344 x 271 cmEstimate: € 400 / 500
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#374A. Delvigne (Henry Schouten)“Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89B. Van Loon“Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#463“Fables de La Fontaine”. Met tekeningen van Benjamin Rabier. Ed. Jules Tallandier. Parijs, begin XXe eeuw.
#50Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 22,77 gEstimate: € 600 / 800 -
#484“Hoeve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Heymans.
”Fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Heymans.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63Groot Italiaans aardewerken tafelstuk naar barok voorbeeld. Hersteld.
#48Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw.
#694Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120