Similar lots by type
-
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60 / 100 -
#686Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#726MilasEen handgeknoopte Turkse kelim van wol.
Kilim turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 192 x 157 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#780Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756MoriEen handgeknoopte loper.
Couloir en laine. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#676Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Gesigneerd. Te reinigen.
Tapis persan signé en soie. Noué main. A nettoyer.No longer availableDim. 205 x 125 cmEstimate: € 100 / 180 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#386Vier kleine wollen tapijtjes.
Quatre petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#744KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#396Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#680HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 296 x 211 cmEstimate: € 100 / 160 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#336Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#746Een handgeknoopt wollen kelimtapijt.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 106 cmEstimate: € 80 / 100 -
#776KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#538Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#314Floris Jespers“Zittende man”. Houtskooltekening. Achteraan gecertifieerd door Weduwe Gaston Burssens e.a.
”Homme assis”. Dessin au fusain. Certifié par la Veuve Gaston Burssens e.a. à l’arrière.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Paul Joostens“Compositie”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269C. Leslie“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#813LimogesEen koffiepot, een suikerpot en een melkkannetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une cafetière, un sucrier et un pot à lait en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#715Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
Paire de serre-livres en faïence en forme de pigeons. Numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een rechthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Plat rectangulaire en porcelaine de Chine à décor bleu et bland de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een lot van vier Engelse flessenonderzetters van zilver met houten bodems. Geen merken.
Un lot de quatre sous-bouteilles anglais en argent et bois. Sans marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268Een grote porseleinen vaas met een polychroom landschap met allegorie op de wetenschap op de buik. Rozerode fond. Frankrijk, XIXde eeuw.
Un grand vase en porcelaine avec un paysage polychrome, allégorie de la science sur le ventre. Fond rouge rose. France, XIXième siècle.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een antiek Chinees geldstuk. Gemerkt onderaan.
Pièce de monnaie chinois ancienne. Marque au verso.No longer availableDim. b: 7 cmEstimate: € 200 / 260 -
#454Kurt Lewy“Compositie”. Kleurpotlood. Gemonogrammeerd en gedateerd 1961.
”Composition”. Crayons couleurs. Monogrammé et daté 1961.No longer availableDim. 19,5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.
Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 400 / 500

