Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 266 x 142 cm
SKU: 2808180455.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #415
    Karadja

    Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.

    Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #435

    Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #585

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 299 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #394

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 167 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #797

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #825

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 156 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een Kelimtapijt.

    Un tapis Kilim.
    No longer available
    Dim. 160 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #806

    Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.

    Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.

    Un lot de trois petites carpettes nouées main.
    No longer available
    Dim. 105 x 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #655
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #635

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.

    Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.
    No longer available
    Dim. 207 x 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #782

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #775
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 298 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #773

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje

    Une carpette orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 143 x 106 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #725

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.

    Une carpette Orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #842

    Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.

    Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.
    No longer available
    Dim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #795
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575
    Kayseri

    Een Turks kleedje met vijf mirhabs.

    Une carpette turque à cinq mirhabs.
    No longer available
    Dim. 140 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #625
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #735

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 303 x 242
    Estimate: € 100 / 140
  • #785

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 286 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #835
    Kazak

    Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.

    Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.
    No longer available
    Dim. 195 x 64 & 61 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #612

    Een oude houten reiskoffer met messingen monturen.

    Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 47 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Inro versierd met karpers in reliëf en netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een visser met uitpuilende ogen. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Inro décoré de carpes en reliëf et un netsuké en ivoire sculpté représentant un pêcheurs aux yeux exorbités. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 7 en 4 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #788

    Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.

    Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #58

    Een oude kaugomballenautomaat van kunststof.

    Distributeur à chewing gum ancien en plastique rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #658
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #524

    “Bloemenvaas”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: “Bando”.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: “Bando”.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #397
    Petrus Regout

    Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.

    Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294
    Alfred Verwee
    Period: 1838 - 1895

    “Koe in de wei”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven.

    “Vache dans le pré”. Huile sur panneau. Attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #641

    Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.

    Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674
    Marc Verstockt
    Period: 1930 - 2014

    “Compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 61/100 en gedateerd ‘73 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #724
    Hilde Hendrickx

    “De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #760

    Een archiefmeubeltje met binnenin zeven laden en achtentwintig pigeon holes. Waarschijnlijk ooit als opzet van een secretaire of kabinet.

    Un petit meuble à archiver à sept tiroirs et 28 pigeonniers. Anciennement utilisé comme secrétaire ou cabinet.
    No longer available
    Dim. 94 x 87 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More