#680AmalehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-tapijt.
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#580SamarkandEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#520GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
#626ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#746KathmanduEen Nepalees wollen tapijt.
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#550BulurbaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#636LuribaftEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#690Garous superEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#510NasbafEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80
#81Een gewei van de oryx gazella.
Ramure d’oryx gazella.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 50 / 80 -
#400Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#643“Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 400 / 500 -
#431Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#53Boch KeramisEen vaas van aardewerk met een meerkleurig reliëfdecor van dieren. Onderaan gemerkt. Decor ‘La Maîtrise’ D806.
#482“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80