Similar lots by type
-
#905Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#635GoumEen handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300 / 500 -
#682Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
Une carpette Caucase nouée main.No longer availableDim. 250 x 137 cmEstimate: € 80 / 100 -
#846Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#666Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 222 cmEstimate: € 300 / 500 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300 -
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702BeloutjEen handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130 / 180 -
#652Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#786HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750 / 850 -
#765Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#712Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
Un tapis Kilim ancien. Restauration perse récente.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#899Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250 / 300 -
#209Een Brussels wandtapijt met een pastoraal landschap in de geest van Adriaen Van de Velde. Einde XVIIe eeuw.
Un tapis mural de Bruxelles, paysage pastoral dans l’esprit de Adriaen Van de Velde. XVIIème siècle.No longer availableDim. 289 x 306 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#866Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#672Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#625HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#561Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches.
Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de personnages en cartouches.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Leon Joseph Van Nueten“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwspiegel in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes.
Un miroir en chêne sculpté, style Renaissance, décorations de têtes de lions et têtes d’anges.No longer availableDim. 182 x 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#33ScailmontEen paar gesatineerde glazen karaffen met een decor van dromedarissen en kamelen.
Une paire de carafes en verre satiné, décor de dromadaires et chameaux.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#878Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#363Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.
Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#320Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#419Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#804”De haven van Antwerpen”. Een lithografie.
”Le port d’Anvers”. Une lithographie.No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een vaas van groen geglazuurd aardewerk met een bloemendecor in reliëf. West-Duitsland.
Un vase en faïence à glaçure verte, décors de fleurs en relief. Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 25 / 30 -
#272“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200 / 250 -
#319Glansdorf“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘27.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘27.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120

