#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#780Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een groot dienblad, twee kandelaars met vijf lichtpunten, een suikerpotje, een melkkannetje en een strooier.
Lot de métal argenté comprenant un grand plateau, deux candélabres avec cinq lumières, un sucrier, un pot à lait et un saupoudroir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#445Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 300 / 400 -
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#57Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60