#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#336Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#656Amanaban
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#346
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#766
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#586Heriz
#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#92J. Petit
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#19Mathieu-Ignace Van Brée
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Met monogramstempel.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#348
Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
#57
Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220/240 -
#394
Een partij boeken, naslagwerken en documenten met betrekking tot Belgisch Congo.
Un lot de livres et documents en relation avec le Congo Belge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#585
“Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
#473
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
#660
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
#121
Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#21
Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.
Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#355Pierre Balmain
Een vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200