#786
Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#586Heriz
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#646Hereke
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#756
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#766
#336Malayer
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#476
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#616Indo-Heriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#346
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#636
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200/300
#442
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#640Girard Perregaux
Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#712Keith Elbrund
#169
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400/600 -
#344
Een ovale lijst met bloemenkant.
#487
“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.
#781Royal Epiag
#61
#433
“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#106
Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#345
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600/800 -
#154Auguste MusinPeriod: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400/1800