#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60
#296Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.
Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.No longer availableDim. 123 x 87 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#164“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
#50Een topaas van 12 ct.
Topaze de ± 12 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 200 / 300 -
#182Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“In de schaapskooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#272A. R. Jones“Bloemen plukkende moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant cueillant des fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 170 / 250 -
#577Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
#360Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#494Dali“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Playbox jaargang 1923 & 1929
“Playbox annual”. 1923 et 1929.No longer availableEstimate: € 30 / 50