Similar lots by type
-
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#456Kayseri
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#506
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#586Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#594
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#476
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50 -
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#576Naïn
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500 -
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#217
“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#717
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableDim. h: 7 2cmEstimate: € 100 / 140 -
#259
Een antieke boord in kant, ingekaderd in octogonale lijst met uitsparingen voor twee foto’s.
Bordure ancienne en dentelle. Dans un cadre octogonal avec découpures ovales pour deux photos.No longer availableDim. Ø: 67 cmEstimate: € 180 / 250 -
#700
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#233Gallé
Een kleine jardinière van meerkleurig glas met een meerkleurig landschapsdecor. Gemerkt.
Petite jardinière en verre polychrome à décor d’un paysage. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#781
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#312B. De Pooter
“Rozen in een Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Roses dans un vase de Delft”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#147
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#617
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Paire de grandes lanternes murales en fer.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#317
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableDim. 29 x 42 cmEstimate: € 130 / 180 -
#154
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.
“Muse”. Statuette en porcelaine polychrome de Paris.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60