#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#746Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100
#127Een plaasteren reliëf met een voorstelling van drie kinderhoofdjes.
#317Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
#178Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
#276Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
#125Een 14 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.
Broche art déco en or blanc et jaune 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 700 / 1000 -
#723Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
#557Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Pêcheurs et ses enfants en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#12“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.
“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 40 / 60