Other lots by Bidjar
#626Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576SaroukEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#666Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#646HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#566TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt van wol en zijde.
#546MahalEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 205 cmEstimate: € 120 / 150
#21Een lot van vier teddyberen.
Panetière bretonne décorée d’une porteuse d’eau sculpté et des motifs ajourés.No longer availableDim. 214 x 81 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#637Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
#722Miel De Vos“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Een kunstmap met 31 gravures, etsen, foto’s, litho’s, enz.
Farde contenant 31 gravures, eaux fortes, photos, lithos, etc.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#736Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
#301“De kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
#417Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.
Suite de 7 crémiers couverts en pâte tendre bleue et blanche à décor brindille fleurie. Tournai, fin XVIIIe siècle. Marque aux épées croisées. Plusieurs cheveux.No longer availableEstimate: € 200 / 240