Other lots by Bidjar
Similar lots by type
-
#546Mahal
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 205 cmEstimate: € 120/150 -
#419
Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.
Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.No longer availableDim. 365 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#576Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180/240 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen wandkleedje met een zicht op Central Park, New York.
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#566Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt van wol en zijde.
Tapis persan en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 120/200 -
#646Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#626
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte verkleuring aan één kant.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration à un côté.No longer availableDim. 245 x 200 cmEstimate: € 100/120 -
#666
Een Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Tapis chinois en laine à décor de fleurs.No longer availableDim. 270 x 182 cmEstimate: € 40/60 -
#656
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 250 x 184 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#787
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#396
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#608
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#227
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#121Georges MorinPeriod: 1874 - 1950
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast en wit marmer. Restauratie aan de neus. Achteraan gesigneerd. Jaren ‘20.
Buste de jeune femme en albâtre et marbre blanc sculpté. Restauration au nez. Signé au verso, années ‘20.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#21
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#650
Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger.
Collier en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 70/100 -
#438Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976
Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
Une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelet.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200/1400 -
#604
Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#474A. Regnier
“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50/100