#416Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#725MoriEen handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#735Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#720Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#710MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#706Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cmEstimate: € 40 / 60
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#310Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438Een paar kommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor op blauwe fond. Eén gebarsten, één met minieme randschilfer.
Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49Charles Joseph Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Gerooide bomen aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Op te frissen.
Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois laqué vert de style Louis XVI.No longer availableDim. 91 x 63 x 63 cmEstimate: € 100 / 120