#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#576Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#720
Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#765
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#710Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#696Kashan
#526Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpet met een decor van ruiters.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#596
#416
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#634
#516Mehravan
#646
#706
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#775
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#436
Drie handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij twee Nepalese en één Pakistaans.
Trois carpettes en laine. Nouées main. Deux du Népal, une de Pakistan.No longer availableDim. 93 x 94;Estimate: € 50/70
#717Goebel, Germany
#494
“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#623
Een brede houten tuinbank.
#653
Een waterjuffer onder glazen stolp.
#33
Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
Deux encriers à pompe en porcelaine avec couvercles en cuivre. Un avec le bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 12 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#57
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#172Paul Permeke
“Strand- en zeegezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#281
#649
Oeil de boeuf met parelmoer ingelegd.
Oeil de boeuf incrusté de nacre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#19
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/50 -
#246
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer. Onderste deurhengsel manco.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage. Une charnière manque.No longer availableDim. 107 x 111 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#637
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/300