Other lots in this auction
-
#426WaltherEen 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Une lunette de visée 9x44. Sniper modèle ZF-3. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 60 / 75 -
#503Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
Une lampe d'ambiance vintage, décorée d'un buste doré de Toutankhamon.No longer availableDim. h: 70 cm (m.k.)Estimate: € 220 / 250 -
#473Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#369Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9“Boszicht met herten”. Een XIXe eeuwse ronde potloodstudie. Lichte schade.
Vue de forêt avec des cerfs. Une étude au crayon rond du XIXe siècle. Légers dégâts.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#61Een gegraveerde en verzilverde bronzen doos in de vorm van een zittende olifant. Cambodjaans werk.
Boîte en bronze ciselé et argenté en forme d'éléphant assis. Travail cambodgien.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#534Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#250Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600 / 3800

