#272A. Molehani“Siamesche katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chats siamois”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
#635Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#303Een XVIIIe eeuwse koperen bel.
Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 65 -
#161Royal DuxEen sierstuk van zachte pasta, getooid met twee personages. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vide poche de pâte tendre, orné de deux personnages. Marqué en bas avec le triangle rose.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
#638“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
#83Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#221Een grote vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van bloemen. Onderaan gemerkt ‘Gallé’. Roemenië, XXe eeuw.
Grand vase en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque “Gallé” sur la base. Romanie, XXe siècle.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 60 / 100