#654Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
#437Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
#246Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
#210Een 18 K geelgouden hanger bezet met vijf kleine robijntjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de cinq petits rubis.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 220 / 250 -
#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#109“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#614Marcel Mazy“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
La Ruine. Dessin. Signé et daté 1976.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
#420WaltherEen ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120