Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 220 x 152 cm
SKU: 2906210375.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #482

    Een eikenhouten bestekkastje met drie laden. Inclusief verzilverd metalen bestek voor twaalf personen .

    Une armoire à couverts en chêne avec trois tiroirs. Comprend des couverts en métal argenté pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. 76 x 55 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.

    Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #366

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #187

    Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.

    Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #261

    Een oude Duitse brandweerhelm.

    Un vieux casque de pompier allemand.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #447

    Een kraagvaas van Imariporselein met een decor van personages in cartouches, omgeven door vogels en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase à col en porcelaine Imari à décor de personnages dans des cartouches, entouré d'oiseaux et de pivoines. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #700

    Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.

    Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.
    No longer available
    Dim. 14,12 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #518

    “Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.

    Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #441

    Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.

    Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 13,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #634

    Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.

    Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.
    No longer available
    Dim. 24 x 34 & 13 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More