Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Un tapis oriental en laine noué à la main.
Dim. 220 x 152 cm
SKU: 2906210375.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #389
    Richard Van Orley

    Drie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.

    Trois anciennes gravures encadrées représentant des scènes mythologiques.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #250

    Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.

    Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.
    No longer available
    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 3600 / 3800
  • #72
    Maria Margaretha La Fargue
    Period: 1743 - 1813

    “Straatscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Scène de rue. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #43

    Een XVIIIe eeuwse houten graanmaat met schep. Gemerkt op de bodem.

    Mesure à grain en bois du XVIIIe siècle avec pelle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Drie oude glazen kruidenierspotten.

    Trois vieux pots d'épicerie en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #664

    Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.

    Une paire de poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #163
    Capodimonte

    “Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gesigneerd Maggione en gemerkt.

    Laboureur avec des boeufs. Un grand groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Signé Maggione et marqué.
    No longer available
    Dim. L. 84 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #262

    “Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.

    Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #652

    Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.

    Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.

    Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #559

    Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.

    Une table basse moderne avec structure en métal et deux plateaux en verre.
    No longer available
    Dim. 85 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More