Other lots in this auction
-
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 450 / 500 -
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.
Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#579Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.No longer availableDim. 175 x 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#290Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,26 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600 -
#34Pol MaraPeriod: 1920-1998“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 6.12.80 en genummerd 129/200 buiten de plaat. Met dédicace.
Femme au chat. Une lithographie. Signée, datée du 6.12.80 et numérotée 129/200 à l'extérieur de la planche. Avec dédicace.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#442Karel DemelPeriod: °1942“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
“Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#492Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Paysage indien. Signé N. Pringadi.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 120 / 150 -
#1Goebel, Germany“Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Yorkshire Terrier. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#102DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#100Een 18 K geelgouden platte schakelketting.
Un collier à maillons plats en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 49,60 gEstimate: € 1500 / 1600

