Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Sarouk

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis en laine, noué main.
Dim. 345 x 253 cm
SKU: 2906210565.
Category: Tapijt.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Sarouk

  • #515
    Sarouk

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 215 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 240

Similar lots by type

  • #450
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 325 x 210 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #505

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 355 x 260 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #440

    Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.

    Un tapis népalais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 247 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #685

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 192 x 133 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #625

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #655
    Mary Dambiermont

    Een wandtapijt met een afbeelding van een vrouw met distel. Gesigneerd. u G. De Wit.

    Une tapisserie représentant une femme au chardon. Signée. Manufacture G. De Wit.
    No longer available
    Dim. 150 x 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #416
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #490

    Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #574

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.
    No longer available
    Dim. 135 x 77 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #495
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.

    Un tapis persan noué main, laine sur coton.
    No longer available
    Dim. 380 x 280 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #615
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 258 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #605

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 230 x 170 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #365

    Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.

    Un tapis de prière persan noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 98 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #480
    Heriz

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 260 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516
    Hereke

    Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.

    Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.
    No longer available
    Dim. 147 x 101 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #500

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 370 x 250 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #415
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Un tapis persan en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #485

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.
    No longer available
    Dim. 321 x 223 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.
    No longer available
    Dim. 141 x 96 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #562

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.

    Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #665

    Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.

    Deux tapis pakistanais noués à la main.
    No longer available
    Dim. 179 x 126 & 181 x 137 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.

    Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.
    No longer available
    Dim. 124 x 81 & 128 x 116 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #435

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis chinois en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 330 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #599

    Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.

    Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze incrusté.
    No longer available
    Dim. 90 x 40 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #319

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #535
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #85

    Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
    No longer available
    Dim. 24,35 g
    Estimate: € 750 / 800
  • #315

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 3,46 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #159

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188

    Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.

    Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.
    No longer available
    Dim. 139,95 g
    Estimate: € 60 / 70
  • #79
    Karel Jan Van den Heuvel

    “Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.

    Quelques natures mortes de fleurs. Huile sur papier.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #81

    Een zwarte vilten hoge hoed gemerkt London Fashion en met kartonnen hoedendoos van Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.

    Un haut-de-forme en feutre noir marqué London Fashion et avec une boîte à chapeaux en carton par Oud Huis Félix Goemans Zoon, Kammenstraat.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #576

    Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.

    Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.
    No longer available
    Dim. 36 x 100 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More