Similar lots by type
-
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50/80 -
#676Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20/30 -
#526Louis De Poortere
Kadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80/120 -
#496Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200/250 -
#356Goum
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#636
Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25/35 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 139 x 93 & 113 x 59 cmEstimate: € 30/50 -
#666Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.No longer availableDim. 135 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#426Tabriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120/200 -
#656
Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 273 x 63 cmEstimate: € 30/40 -
#386Kaisari
Een handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250/350 -
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm -
#406Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
Deux tapis d'Orient noués à la main.No longer availableDim. 146 x 102 & 255 x 65 cmEstimate: € 35/60 -
#516Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200/300 -
#506Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 315 x 204 cmEstimate: € 250/400 -
#616
Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80/120 -
#446Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#286
Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.No longer availableDim. 99 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#247
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor en met gele rand. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft à décor bleu sur blanc et bord jaune. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 35,5 cmEstimate: € 100/120 -
#330
Een 9 K geelgouden hanger of broche bezet met een camee. We voegen er een paar verzilverd metalen oorbellen bezet met camees en markasiet aan toe.
Un pendentif ou une broche en or jaune 9K sertie d'un camée. Nous ajoutons une paire de boucles d'oreilles en métal argenté serties de camées et marcassite.No longer availableDim. broche 7,77 gEstimate: € 40/60 -
#8
Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.
Un crucifix en cuivre (avec dégât au socle en bois tourné) et deux bougeoirs en laiton.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 25/35 -
#579
Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.No longer availableDim. 18 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#485
Een 9 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet esclave en or jaune 9K.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 100/150 -
#605
Een staande klok in eikenhouten kast. Compleet met slinger en gewichten.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne. Complet avec pendule et poids.No longer availableDim. 220 X 48 X 31 cmEstimate: € 100/120 -
#710RFH Czechoslovakia
Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.
Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#701
Een Venetiaanse luchter met twaalf lichtarmen in twee niveaus, versierd met kristallen pendeloques. Eén arm te herbevestigen.
Lustre vénitien à douze bras de lumière sur deux niveaux, décoré de pendeloques en cristal. Un bras peut être rattaché.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100 -
#696
Een luchtertje van glas en koper met kristallen pendeloques, deels gekleurd en druiventrosjes voorstellend.
Un lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal, partiellement coloré et représentant des grappes de raisin.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/120 -
#582Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Compositie”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Composition. Technique mixte, monogrammée.No longer availableDim. 11,5 x 14 cmEstimate: € 80/100