#66Mori Bochara
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#306
#422Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
#466
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#116Mori Yomud
Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#574Tabriz
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#676Lory
#486
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#412Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#754Zanjan
#506
#652Hamadan
#762
#726Ghoum
#644Koliai
#516Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#16Belouch
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#432Shiraz
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
#752Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
#716
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100/160
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600/800 -
#156
#59Henri Tourdoing (?)
#660
Een eikenhouten buffetkast met twee centrale paneeldeuren en drie laden in de gordel. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes centrales et à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 152 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#191Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel “Woerffel, St. Petersburg”.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet “fonderie Woerffel, St-Petersbourg”.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#391
#104Roger Carlé
“Zigeuners”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tziganes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een soltair van ± 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 2500/3500 -
#777Ichendorf
#793
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
#243
“Johannes”. Een beeld van gebeeldouwd hout. Schade aan een vinger.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 240/400