Similar lots by type
-
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250 / 350 -
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
Un tapis turc noué à la main en coton et soie.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#406BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.No longer availableDim. 135 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een handgeknoopt Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 273 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#526Louis De PoortereKadjar - Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar - Tapis en laine noué mécaniquement à décor Bidjar. Production belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426TabrizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decors van landschappen met dieren en bloemen in cartouches.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main avec des paysages avec des animaux et des fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. 192 x 136 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
Deux tapis d'Orient noués à la main.No longer availableDim. 146 x 102 & 255 x 65 cmEstimate: € 35 / 60 -
#356GoumEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm -
#616Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200 / 250 -
#646Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
Deux différents tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 139 x 93 & 113 x 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 136 x 8§ cmEstimate: € 20 / 30 -
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50 / 70 -
#636Twee handgeknoopte wollen Heriztapijtjes.
Deux tapis en laine Heriz noués à la main.No longer availableDim. 190 x 75 & 159 x 88 cmEstimate: € 25 / 35 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 315 x 204 cmEstimate: € 250 / 400 -
#446HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 259 x 322 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#513Een Cantonese puzzelbal op rijkelijk uitgewerkte ivoren sokkel met olifantjes. In originele doos.
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700 / 750 -
#318Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#651Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#672Een kleine vaas van Chinees porselein met een wit camaïeudecor van een pioen op een lichtgele ondergrond. Onderaan gemerkt Jingdezhen Zhi (omstreeks 1970).
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Bauche à GueuxEen stalen brandkist.
Un coffre-fort en acier.No longer availableDim. 20 X 37 X 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Verguld brons en met vier verwerkte nijlpaardentanden. Omstreeks 1900.
Ensemble de cheminée en trois pièces, composé d'une pendule et de deux chandeliers. Bronze doré et quatre dents d'hippopotame incorporées. Vers 1900.No longer availableDim. h: 53 & 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#625Een halfronde gefineerde mahoniehouten wandtafel op tapse poten. Openklappend blad.
Une table d'appoint semi-circulaire en placage d'acajou sur pieds fuselés. Plateau pliant.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Een eekhoorn van meerkleurig Muranoglas.
Un écureuil en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#525Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 500 -
#126Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
Un meuble en pin composé de trois parties superposéesNo longer availableDim. 185 X 116 X 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60


