#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#1112
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#456
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#293
#706
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80
#919
Lot de 31 différents fers à repasser.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#909
“Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.
#1024
Een siervaasje en -flesje van meerkleurig en verguld porselein. Het eerste versierd met engeltjes en vogeltjes in hoogreliëf, het tweede met bloemen. Het eerste gemerkt maar op meerdere plaatsen beschadigd.
Vase et flacon décoratifs en porcelaine polychrome et dorée. Le premier décoré d’angelots et d’oiseaux en relief, avec marque et plusieurs accidents, le second aux fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#341
“Staande beer met hoed”. Een bronzen stempel met initialen ‘A. D.’.
#931
#913
#740
#667
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#720
Vijf verschillende roestvrijstalen dameshorloges.
#288
#871
Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 30/50