Similar lots by type
-
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200 / 220 -
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60 / 100 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120 / 180 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#44
Een handgeschilderd damesportret op porselein. Gesigneerd en gedateerd 1885.
Portrait de dame peint à la main sur porcelaine. Signé et daté 1885.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#953
Een theepotje en een inktpot van blauw en wit Chinees porselein. XXe eeuw.
Petite théière et encrier en porcelaine bleue et blanche. XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 & 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#560
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen, één met hanger van jade.
Deux colliers sertis de pierres fines dont un au pendentif en jade.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#240Chopard
Een platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Montre de dame en platine au bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 27 gEstimate: € 1300 / 1600 -
#731
Een beeld van een danseres van gebeeldhouwd ebbenhout. Thais werk.
Sculpture d’une danseuse en ébène sculpté. Travail thaï.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 50 / 60 -
#735Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Une horloge pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#371
Een houten jacquetbak met vilten bekleding en benen dobbelstenen.
Jeu de jacquet en bois recouvert de feutre et aux dés en os.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#903Joseph d’Aste
“Drie putti met bloemen”. Een groep van bruin- en goudgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
Trois putti aux fleurs. Groupe en terre cuite à patine brune et or. Signé.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 260 / 380 -
#985
Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.
Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180 / 220