#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#696
Een handgeknoopte wollen loper.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#476
#56
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60/100
#494Vic Van Berckelaer
#444Jaak Gorus
“Scheepswerker”. Een ets. Gesigneerd en als geschenk aan Jos Tilleux.
“Laboureur”. Eau-forte. Signée et dédiée à Jos Tilleux.No longer availableDim. 29 x 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#670
Garniture de cheminée trois pièces en faïence polychrome et cuivre jaune. Comprenant une pendule et deux candélabres. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#500
Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
#366Junghans
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150/200 -
#513
Petite théière et six petites tasses assorties en jade sculpté. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#49
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
#479
“Le Massage”. Eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 50/100 -
#10
#393
Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#99L. Janssen
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40/50