#154NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#216IsfahanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#746KashmirEen handgeknoopt Oosters tapijt van zijde.
#436Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#236Bakhtiar SamanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#814Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#326Een handgeknoopt wollen Mori-tapijtje.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#189NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#736Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#405Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#46KashgaiKlein wollen karpet. Handgeknoopt.
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#536Hassein AhadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#844GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#276Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#86Een handgeknoopte Hamadanloper.
#16KirmanEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#819Bakoe, AzerbaijanEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Tapis en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 132 x 210 cmEstimate: € 80 / 120
#130Een 18 karaats geel gouden halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met fantasiestenen.
Collier en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 35,12 gEstimate: € 700 / 900 -
#533Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Geisha’s in cartouches, rondom met een bloemenmotief op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome de geisha dans des cartouches entouré de fleurs sur fond doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#526Een tweedeurskast van sober gesculpteerd eikenhout met gemoulureerde deuren. Begin XIXde eeuw.
#70Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct. (te herstellen).
#624Schelte Adams BolswertPeriod: 1586 - 1659“Landschap met personages”. Een oude gravure naar een ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“Paysage animé”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 29,5 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#372Boris O’Klein“Bal Tabarin”. Ingekleurde ets. Gesigneerd.
#144“Veronica droogt het aanschijn van Jezus”. Olieverf op paneel. Onderdeel van een kruisgang. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
“Véronique sèche le visage de Jésus”. Huile sur panneau. Partie d’un chemin de la croix. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625H. Christophe & EtienneEen harmonium van gesculpteerd eikenhout met ivoren toetsen. Slijtage.
Harmonium en chêne sculpté. Clavier en ivoire. Usures.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout. Nkisi-Nkonde.
#706Een commode van mahoniehoutfineer in Empirestijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Empire. Quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 180 / 240 -
#218Y. LohéEen gestileerde clown van verguld brons. Gesigneerd.
Clown stylisé en bronze doré. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340