#1112
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#456
#293
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120 / 180
#543
Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
#209
Een hoog barmeubel van gefineerd hout op vier gebogen poten met twee paneeldeuren en een klapblad. Binnenin een glasraam met verlichting.
Bar haut en bois de placage sur quatre pieds volutes. Ouvrant à deux portes et un abattant. A l’intérieur un vitrail illuminé.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#840
Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#465
Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.
#735Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
#813
“Trick dog”. Tirelire mécanique en fonte. Mécanisme au clown, chien et tonneau.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#939
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368
#678
#695
Twee armbanden van koper en been bezet met half edelstenen.
#988
Deux plats aux bords chantournés. Porcelaine allemande, marque au verso.No longer availableDim. Ø 32,5 cmEstimate: € 25 / 35