Similar lots by type
-
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200/220 -
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#188
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#832D.V.H.
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 20/30 -
#1114
Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.
Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#170
Een paar famille noire vazen van Chinees porselein. Met een polychroom decor van kemphanen en bloemen. Onderaan dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in blauw onder glazuur.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor famille noire de coqs et de fleurs. Sous la base marque de dynastie de Kangxi entourée de deux cercles concentriques en bleu sous couverte.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#1064
Twee beeldjes van brons, het eerste in de vorm van een putto met mand op rood marmeren sokkel en het tweede van een meisje met bloemen. Het eerste beschadigd.
Deux statuettes en bronze, la première d’un putto tenant une corbeille sur socle en marbre rouge (un accident), l’autre d’une fille aux fleurs.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#1008
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#389
Een spiegel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl naar aanleiding van een jubileum.
Miroir en chêne sculpté de style renaissance commémorant un jubilé.No longer availableDim. 106 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#608
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor meteeuwige levenstekens en guirlandes.
Pots à gingembre en porcelaine blanche et bleue à décor de symboles de longévité et de guirlandes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/200 -
#745Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
Une montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#1090
Een lot gesatineerd glas, bestaande uit een schotel met een decor van vissen, gemerkt Verlys, France, twee verschillende asbakken, waarbij één gedragen door drie paardjes en de andere met een decor van een, bacchanaal, een Mariabeeldje en een rond schoteltje.
Lot de verre satiné comprenant un plat décoré de poissons de la marque Verlys France, deux cendriers dont un porté par trois chevaux et l’autre à décor d’une bacchanale, une statuette de la Sainte Vierge et un petit plat rond.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#437
Een lot van drie Aziatische beeldjes van brons, bestaande uit een Vishnu met garuda, een erotische Boeddha en een fabeldier.
Lot de trois statuettes asiatiques en bronze comprenant Vishnu avec Garuda, un Bouddha faisant l’amour et un animal fabuleux.No longer availableEstimate: € 60/100