#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#670
Een wollen Oosters tapijt.
#95
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#228Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#675
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#735
#237Goum
#597
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#60
#130
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#326
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40/50
Een albasten damesbuste op losse sokkel.
#410
Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
#67Limoges
Een koffieservies van wit porselein met een verguld decor van reigers. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt. Een heruitgave van het servies gebruikt bij de ontvangst van H. M. Koningin Elizabeth bij haar bezoek aan Frankrijk in 1957.
Service à café en porcelaine blanche à décor doré de hérons. Complet pour 12 personnes. Marque sous les bases. Une réédition du service utilisé à l’occasion de la réception de la Reine Elisabeth lors de sa visite à la France en 1957.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#620
Een dessertservies, bestaande uit 12 koppen met onderschoteltjes en twaalf dessertborden van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt “Royal Albert Bone China”. We voegen er achttien grote borden met bloemendecor aan toe. Gemerkt “Limoges PP”.
Service à dessert comprenant 12 tasses et soucoupes et douze assiettes à dessert en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base: “Royal Albert Bone China”. Nous ajoutons dix-huit grandes assiettes à décor de fleurs. Marque “Limoges PP”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#90
Een zilveren halssnoer. Indisch werk.
#106
Een ronde mahoniehouten tafel op een centrale gebeeldhouwde vierpoot. XIXe eeuw. Verlengbaar maar zonder verlengbladen.
Table ronde en acajou sur pied centrale à quatre volutes. XIXe siècle. Allongeable, mais sans allonges.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 200/300 -
#630
Lot varia met klokje, houten doosje, porselein enz.
#769
#178Edith Van der Wissel
“Lezende jonge dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#399
#166
Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.
#167
Een korfje van Faience de Sceaux versierd met bloemen. 1747 - 1794.
Corbeille en faïence de Sceaux à décor de fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120/150