Similar lots by type
-
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400 / 600 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30 / 40 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220 / 240 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266
Een handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 391 x 307 cmEstimate: € 200 / 240 -
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150 / 250 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120 / 200 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#396Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30 / 50 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500 / 900 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40 / 80 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100 / 180 -
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20 / 40 -
#750
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#38
Scheepskompas van metaal in oorspronkelijk kistje. Saura Keiki.
Boussole de bateau en métal dans le coffet d’origine. Marque Saura Keiki.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#451
Een Afrikaanse buste, een kleine Boeddha, een Chinese wijze, een godsbeeldje en twee haarspelden van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
Buste africain, petit Bouddha, sage chinois, divinité et deux aiguilles à cheveux en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#714
Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#278Cappellemans, Jemappes
Een reeks van zeven bordjes van wit aardewerk met een zwart camaieudecor van barokke bloemenkorven op het plat en de vleugel versierd met een relïëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Suite de sept assiettes en faïence blanche à décor en camaïeu noir aux corbeilles de fleurs baroques dans le creux. Aile décorée aux fleurs en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#362O. Kums
“Bloemenstilleven”. Pastel op zwart papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier noir. Signée et daté 1916.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513
“Herder” & “Nomade met thee”. Twee beelden van goudgepatineerd brons. Afrikaans werk.
“Berger” et “Nomade au thé”. Deux sculptures en bronze patiné or. Travail africain.No longer availableDim. h: 47 & 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Indo-Chiraz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 247 x 175 cmEstimate: € 50 / 100 -
#790
Een lot van drie kaders, waarbij een werk op doek, een tekening naar Ensor en een pasteltekening.
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#407
Twee grote reclameflacons. Gemerkt Armani en Ralph Lauren . De laatste met inhoud.
Deux factices de publicité des marques Armani et Ralph Lauren. Ce dernier contenant du liquide.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#295
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een smaragd van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 400 / 600