Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 303 x 198 cm
SKU: 2806160426.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399

    Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 64 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #396
    Bokhara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 160 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614

    Een Oosters zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #594
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #629

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #706

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.

    Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 200 x 107 & 190 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #755

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 165 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 391 x 307 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #582
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Carpette persane en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #770

    Een handgeknoopt wollen Morilopertje.

    Couloir Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.

    Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #516
    Meshed

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 302 cm
    Estimate: € 500 / 900
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 170 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #655
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #735
    Mori Yomud

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 185 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #775

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 153 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 358 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #750

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #276
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #765

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #634

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.
    No longer available
    Dim. 192 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588
    Kaisari

    Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.

    Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 182 x 129 cm
    Estimate: € 1500 / 1800

Other lots in this auction

  • #639

    Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.

    Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #58

    Een lot van vier verschillende schelpen van zeeslakken en een groep weekdierschelpen.

    Lot de quatre coquilles de patelles et un groupe de coquilles de mollusques.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #142

    “Romantisch landschap met reizigers”. Olieverf op doek. Herstelling rechts onderaan. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique aux voyageurs”. Huile sur toile. Réparation en bas à droite. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Jef Wauters

    “De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.
    No longer available
    Dim. 26, 5 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #29
    José Wolff

    “Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #100

    Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #743

    Een lot van vijf heiligenbeeldjes van gesculpteerd steen.

    Lot de cinq statuettes religieuses en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542
    Gust Dierikx
    Period: Mechelen, 1924

    “De planters”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘71.

    “Les planteurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘71.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #106

    Een lot van vier oude poppen, waarvan één met porseleinenen hoofdje. We voegen er een eikenhouten XIXe eeuws wiegje aan toe.

    Un lot de quatre poupées dont une avec une tête en porcelaine et un berceau en chêne du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #382
    Val St. Lambert

    Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.

    Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #430

    Een klein barkastje in de vorm van een ton. We voegen er een reistasje voor twee flessen van hout en leder aan toe.

    Petit bar en forme de tonneau. Nous ajoutons un sac de voyage pour deux bouteilles en bois et cuir.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    Jef Vaes
    Period: °1920

    “Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More