Similar lots by type
-
#629
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#750
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#396Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#755
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 108 cmEstimate: € 40/80 -
#276Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#745
Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 358 x 151 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#634
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.No longer availableDim. 192 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#735Mori Yomud
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Un tapis persan en laine, noué main.No longer availableDim. 270 x 185 cmEstimate: € 30/40 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#614
Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150/250 -
#716
Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.No longer availableDim. 170 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#765
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60/80 -
#266
Een handgeknoopt Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 391 x 307 cmEstimate: € 200/240 -
#655Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 40/60 -
#706
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.
Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.No longer availableDim. 200 x 107 & 190 x 120 cmEstimate: € 40/50 -
#516Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.
Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.No longer availableDim. 390 x 302 cmEstimate: € 500/900 -
#399
Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableDim. 64 x 41 cmEstimate: € 20/40 -
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
Couloir Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 205 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#507
Een lot polychroom porselein. Een rechthoekig doosje in nabootsing van de Compagnie des Indes met een wapenschild en een decor van veelkleurige bloemen, vergulde friezen en bianco-sopra-bianco omlijstingen. Gemerkt Limoges France en met een pastiche op de Chinese keizerlijke merken. Een bord met een bloemendecor naar de famille rose. Drie borden met vergulde initialen C.M. en een rozendecor naar Meissen voorbeeld. Een recipiënt met verzilverd metalen randen (hersteld). Frans merk.
Lot de porcelaines polychromes. Petite boîte rectangulaire imitant la Compagnie des Indes avec blason et décor de fleurs, de frises dorées et des encadrements en blanc sur blanc. Marque Limoges France et avec une pastiche des marques impériales chinoises. Une assiette à décor de fleurs d’après la famille rose. Trois assiettes aux initiales C.M. dorées d’après les porcelaines de Meissen. Un récipient aux bords argentés (réparé). Poinçon français.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#301
“De koude”. Twee identieke voorstellingen, waarvan één van gesculpteerd hout en één van gepatineerd plaaster.
“Le froid”. Deux représentations, l’une en bois sculpté, l’autre en plâtre peint.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#283
Een klerk en een kerkelijke van plaaster, de tweede zwartgepatineerd.
Clerc et religieux en plâtre, le second patiné noir.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#526
Speeltafeltje in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en marqueterie.
Table à jeux de style Louis XV aux montures en bronze et marqueterie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#134Van Oost
“Zonsondergang boven zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine au coucher du soleil”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#253
“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#52
“Naakt”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Nu”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#778
Een gevarieerd lot beeldjes en groepjes van monochroom wit en meerkleurig biscuit.
Lot de statuettes et de groupes en biscuit monochrome blanche et polychrome.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#793
Koffie-en theeservies van polychroom porselein: koffie-en theepot, suikerpot, melkpot (schade aan rand), tien koppen en twaalf schoteltjes. Stencildecor van engeltjes. Omstreeks 1900.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome: théière, cafetière, sucrier, pot à lait (dégât au bord), dix tasses et douze soucoupes. Décor imprimé d’angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#57
“Melkmeisje en waterdrager”. Een paar beeldjes van biscuit.
“Laitière et porteur d’eau”. Paire de statuettes en biscuit.No longer availableDim. H: 18,5 en 15 cmEstimate: € 60/100 -
#753
Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.
Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#701
Een bronzen pijp, versierd met tien gazellenkopjes en met slangenvel. Vermoedelijk Afrikaans.
Pipe en bronze décorée de dix têtes de gazelle et de peau de serpent. Probablement africaine.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 160/180