#446MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#622Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
#586MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#436Een handgeknoopt wollen karpet.
#799Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#6Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
#616Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#594Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#416Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#406Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#386Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
#402Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#827Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#796Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200 / 300
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#432“St. Barbara”. Een aquarel op perkament(?). Volkskunst uit het begin van de XIXe eeuw.
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#20Een groot lot fantasie juwelen allerlei in oude metalen doos. We voegen er een poedertasje met spiegels aan toe.
#716Een kleine Chinese kast van gelakt hout met twee maal twee laden.
#713Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.
Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#363Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
#794“Jonge vrouw”. Een buste van bruingepatineerd zamak naar een werk van Henri Levasseur. We voegen er een kleine damesbuste van groengepatineerd gips aan toe.
#463Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
#44F. Stiel“Stier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Taureau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 120